Jdi na obsah Jdi na menu
 


ŠPIČKOVÝ ASTRONAUT NASA MLUVÍ O SETKÁNÍ S UFO

22. 12. 2010

 Bývalý astronaut amerického vesmírného raketoplánu oznámil, že on a NASA vědí, že mimozemšťané jsou skuteční.

 Již před ním, Clark C. McClleland, vedoucí člen MUFON mezi lety 1958 – 1992 odhalil v kanadském tisku podrobnosti udivující příhody, která se odehrála na palubě vesmírného raketoplánu Columbia při misi STS-80 (viz: http://www.exopolitika.cz/news/na-podporu-meho-pritele-statecneho-astronauta-us-nasa-edgara-mitchella-apollo-14-/ )

Vesmírní úředníci to rychle ututlali.

Pro přesnost: první mise raketoplánu Columbia STS-1 proběhla v roce 1981. Poslední let, kdy se při startu raketoplán zřítil a zahynulo v něm všech sedm kosmonautů, měl číslo mise STS-107 a odehrálo se to v lednu 2003.

 

Objekt se objevil odnikud

Podle vnitřních zpráv NASA dr. Story Musgrave, specialista pro užitečné zařízení při misi STS-80, říká, že se náhle pod raketoplánem objevil diskovitý objekt, mnohem větší než byl sám raketoplán Columbia. V tu chvíli Columbia dosahovala výšky 190 námořních mil nad Zemí (1 NM = 1 852 m).

Musgrave připustil, že ačkoli měl na objekt dobrý výhled, nebyl schopen objekt identifikovat: „Nevím, co to bylo. Nevypadalo to jako podložka, úlomky nebo nějaké částečky, nevím. Ale mělo to charakteristiky tisíce věcí, které jsem předtím viděl. To, co charakteristické není, je, že se to objevilo odnikud. Člověk by si myslel, že se to obrací na tmavou stranu nebo že je to obráceno směrem k vám, protože to neodráželo žádné sluneční paprsky, jak byste čekali. Bylo to doopravdy působivé.“

  záhadný objekt z archívu NASA

 Poté, co se raketoplán vrátil na Zem, byl Musrgave vyslýchán ohledně svého nepozemského setkání. Podle zprávy si vědci přehrávali videozáznam setkání mezi Columbií a UFO. Objekt ve tvaru disku se jevil pod inteligentní kontrolou, měnil směr letu a – co bylo ze všeho nejvíce znervózňující bylo, že se zdálo, že Columbii a její posádku vesmírem stopuje, letí za ní.

 Mise odhalení

Po této misi odešel vědec z NASA do důchodu. Byl přesvědčen, že mimozemská inteligence nejenže existuje, ale je skutečně zde. Tento astronaut NASA, Story Musgrave, se pustil do své vlastní osobní mise – odhalení. Na nedávném přednáškovém turné vystupoval s astronomií. Na konci své přednášky promítal na velkou obrazovku umělecké ztvárnění neslavně známých „Šedých“ mimozemšťanů, kteří se stali součástí dnešní moderní kultury. Jeho závěrečná slova mnohé šokovala. Publiku sdělil: „Tihle hoši jsou skuteční...to vám garantuji!“

Nedávno bývalí důstojníci Air Force Spojených států na tiskové konferenci ve Washingtonu D.C. odhalili, že UFO jsou skutečná a citovali několik incidentů na dvou leteckých základnách, kde UFO „převzalo kontrolu“ nad nukleárními střelami a změnilo jejich odpalovací kódy!“

Historické archivy týkající se vojenských a zpravodajských informací ohledně UFO uvolnily státy jako: Velká Británie, Španělsko, Francie, Brazílie a Jižní Afrika.

  Dr. Story Musgrave, astronaut NASA

 Dr. Musgrave není sám, kdo tvrdí, že UFO a mimozemšťané jsou realitou. V minulosti i jiní zaměstnanci NASA bojovali s tím, zda mluvit. Slavné osobnosti dobývání vesmíru jako Gordon Cooper, Donald Slayton, Gene Cernan, Frank Borman (také bývalý předseda Eastern airlines), Neil Amstrong a Scott Carpenter trvají na tom, že UFO je reálné, jakož i mimozemská inteligence.

 Dr. Musgrave také uvedl, že se pokoušel s mimozemskými životními formami komunikovat během svých šesti misí. Vlastně se jich ptal, zda může s nimi. Nyní je to astronaut s velkou kuráží. Dr. Musgrave odešel od NASA do penze. Od té doby šíří svůj názor o tom, že mimozemský život existuje.

 Terrence Aym      29.10. 2010  (Neil Freer, exopolitical institute)

 překlad Karel Rašín

 http://www.opednews.com/articles/Confirmed-Top-NASA-astron-by-Terrence-Aym-101028-932.html

 www.exopolitika.cz 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář