Jdi na obsah Jdi na menu
 


Všechny měny světa stojí již jen těsně před zhroucením

21. 8. 2013

Informátorka a právnička Karen Hudesová ze Světové banky potvrdila, že VŠECHNY papírové peněžní měny jsou na pokraji úplného zhroucení a přední státníci světa se snaží uskutečnit přechod na novou měnu tak hladce a rychle, jak to jen bude možné.

Hudesová učinila toto prohlášení během rozhovoru s Projektem Camelot Kerry Cassidy.

Poté, co 20 let pracovala jako právnička pro Světovou banku, se Hudesová rozhodla promluvit a pustit ven bankovní tajemství. Všechny měny jsou na pokraji závěrečného odpískání poté, co vyšly najevo různé krycí operace včetně spiknutí, které si klade za cíl vyvolat 3. světovou válku.

Jedno ze zjištění popisuje obří manipulace akciového trhu. "Celá burza je nametená, protože udělali to, že vzali stejné ředitele (skupin, které dominovaly na akciovém trhu) a umístili je do vedení. A tak se tyto nekalé praktiky objevily i v úrokové míře LIBOR."

Poté, co došlo k úniku těchto informací mezi veřejnost, se ocitly podle Hudesové členové vedení Světové banky, řídící orgány burzy a Federálních rezerv v naprosté panice.

"Tento systém dokáže přežít jen v utajení, ale šídlo již je venku z pytle. V současné době poskakují kolem, jako švábi."

Informace právničky přichází jen krátce po šokujícím odhalení jednoho z nejbohatších lidí světa, který je veden v 500 nejúspěšnějších obchodnících světa podle časopisu Fortune, Bixe Weira, který uvedl, že všechny dluhy budou brzy odpuštěny a světoví lídři se nyní usilovně snaží dát dohromady novou zúčtovací měnu.

Ti, kteří mají v moci světové peníze, se snaží odstartovat podle Hudesové 3. světovou válku, neboť během válečného ryku vítězí výhradně bankéři. Jejich hlavním záměrem je podle ní dostat lidstvo do naprosté submisivity.

Bez ohledu na tyto plány však Hudesová prohlásila, že mluvila s hlavními akcionáři, kteří odmítají válečné dobrodružství a chtějí se udržet na hraně zákona.

Ti, kteří jsou zodpovědní za zločiny proti lidskosti se budou nevyhnutelně ze svých činů zodpovídat.

"Mluvíme zde o alarmistech ze Světové banky kteří nakráčí zpět do Světové banky a mluvíme zde o všech těch informacích, které se používaly proto, aby se udrželo v roli rukojmích.. budou voláni k odpovědnosti."

Cassidy se zeptal: "Kolik času nás dělí podle vás od takového okamžiku?"

Hudesová: "Jsme už velmi blízko, Kerry. Jsou to už jen dny, kdo ví jestli, neboť také máme deadline. Je zde něco, čemu se říká trvalá degradace zlata. To znamená, že tito bankéři chrlí peněžní měnu a lidé musí platit úroky, místo aby za své bohatství sami úroky dostávali.. lidé ztrácejí důvěru v takovou měnu (všechny měny)."

Co se týče drahých kovů, jako jsou zlato či stříbro bude brzy podle Hudesová zcela nemožné je koupit, neboť papírové peníze budou již bezcenné. "Lidé začínají horlit po zlatu, neboť se obávají, že papírové peníze, nekryté peníze, budou prostě bezcenné. V určitém bodě už nebude možno kupovat žádné zlato prostřednictvím jakékoli ceny nekryté měny."

Abychom překonali současný finanční systém Hudesová navrhuje, že znovu potřebuje měnu, která bude zpět založena na krytí drahými kovy či nějakou jinou cennou komoditou, spolu se systematickým odváděním nekrytych bankovek.

Důležité je to udělat tak, aby to nezpůsobilo paniku.

Významným hráčem v tom všem je Vatikán a konkrétněji Jezuité.

"Hlavou je Vatikán a IRS peníze tečou k nim. Je to temná aliance. V tomto bodě jsme je však vyrazili.. přicházejí o moc."

Přesněji řečeno: Všechny měny jsou na pokraji kolapsu, detailněji, Vatikán Bank of America nevlastní, jsou to podle Hudesové jezuité.

Podle toho, jak to chápe Hudesová, společnost každého státu a Washingtonu DC byla zrušena, neboť prakticky veškeré příjmy IRS odcházely do Vatikánu s tím, že malá část směřovala do Bank of England, nic z toho však nešlo na provoz Spojených států.

Hudesová očekává, že bude více a více státních bank s měnou založenou na aktivách, jenž rychle vytlačí měnu ve Spojených státech, kde US Treasury začne znovu vydáat dolary místo Federálních rezerv. "Dny FEDu jsou skutečně sečteny. Toto všechno proběhne velmi, velmi rychle. Musíme také uvažovat o tom, jak pošleme na penzi tyto banky. Musíme najít způsoby, jak to udělat jemně."

Jak již bylo uvedeno v předchozích komentářích na In5D, zda dojde nebo nedojde k bankovnímu kolapsu v nejbližší době se teprve ukáže. Jediné, co víme, je to, že náš současný systém je dále neudržitelný a jeho zhroucení je zcela nevyhnutelné. Je to jen otázka času.

Zdroj: http://www.osud.cz/whistleblowerka-ze-svetove-banky-vsechny-meny-sveta-stoji-jiz-jen-tesne-pred-zhroucenim

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář