Jdi na obsah Jdi na menu
 


Muži v černém a jak je to skutečně s antigravitační technologií a mimozemšťany

10. 2. 2013

Je to docela podivné, ale ještě i v dnešní době se najdou lidé, kteří si myslí, že jsme ve vesmíru sami. To je skutečně hodně naivní představa vzhledem k velikosti vesmíru a počtu planet, které se tam nacházejí. Vesmír je plný života a nachází se tam velice mnoho různých civilizací.

Další velice naivní představa je, že rychlost světla, je největší možnou rychlostí ve vesmíru. Jak raketa letící rychlostí světla potřebuje tolik energie, že ani není možné ji dodat a tak podobně. To je opravdu obrovský nesmysl, stejně tak jako představa o stavbě hmoty. Je to vše propagováno ortodoxní vědou v celé své namyšlenosti a aroganci a lidem to bere skutečnou představu o možnostech, které jsou reálné. Určité věci, jsou jim tímto způsobem zakázány. Jak jednoduché.

Další věcí, která možná bude pro mnohé lidi nová je to, že ani na naší planetě nejsme sami. Toto je jedno s nejpřísněji střežených tajemství, stejně jako antigravitační pohon a to, že je možné čerpat energii z vesmíru v podstatě neomezeně a zadarmo.

Představa že budete vědět o existenci volné energie, která je zdarma, je pro společnosti které vám prodávají benzín, elektřinu, plyn a další věci noční můrou. Pokud budete tuto energii umět využívat, zbavíte se otroctví a závislosti na otrokářích. To je pro podobné parazity docela nepříjemná představa, že byste na ně přestali dělat. Co by si potom počali?

Morální kvality mimozemšťanů jsou na různé úrovni. I když jsou většinou dobří, tak to neplatí všeobecně. Bohužel některé vlády, jako například vláda USA, uzavřeli smlouvu s mimozemšťany pochybné morální kvality. Získané technologie za to nestály. Také se budou snažit tento zločin co nejdéle utajit. Kdo by se chtěl přiznávat k tomu, že dopustil provádění pokusů na vlastních lidech. Něco podobného se dělo v koncentračních táborech. Jiní mimozemšťané je varovali. Někdy není špatné si nechat poradit i když vám ten dotyčný nic nenabídne, protože ani neumíte zacházet s tím, co už máte. Vše používáte ve jménu sobeckých zájmů, nikoliv k prospěchu lidstva. Jak by tady bylo dobře, nebýt tu parazitů.

Tajné služby a media, která všechny mají cenzuru, zesměšňují přítomnost mimozemšťanů na naší planetě. S oblibou dělají z lidí, kteří něco viděli a vědí blbce, nebo i některé zavraždí. Docela se divím, že jim to ještě funguje, ale lidská naivita je mnohdy velice silná. Lidé jsou klamáni a ještě se tomu smějí a přitom si neuvědomují, že se ve skutečnosti smějí vlastní nevědomosti a hlouposti. Pravda se dá najít a je o ní neobyčejně mnoho informací, ale přesto je málokdo vidí. Jaká škoda. Svět by mohl vypadat jinak.

Uvědomte si nyní, jakou hloupou fraškou bylo dobývání vesmíru starým šrotem, která byl předváděn udiveným lidem v době, kdy už byla funkce antigravitačního pohonu už dlouho známa a používána.

Dne 7. Prosince 2012 byl premiér Medveděv redaktorem dotázán, jestli společně s kufříkem pro aktivaci ruského jaderného arzenálu obdržel tajné dokumenty zabývající se aktivitami mimozemských bytostí na naší planetě." Na tuto otázku premiér odpověděl: Společně s kufříkem obsahujícím kódy k jaderným zbraním má prezident a premiér k dispozici zvláštní složku s přísně tajnými dokumenty, které obsahují velmi podrobné informace o aktivitách mimozemských bytostí na naší planetě a zároveň velmi podrobné informace o činnosti zvláštní skupiny, která vykonává kontrolu nad mimozemskými bytostmi na našem území.

Rusko vyzvalo USA k zveřejnění aktivit mimozemšťanů na naší planetě s tím, že pokud tak neučiní, tak to Rusko udělá samo.

Už by bylo na čase to vše zveřejnit. Také by nebylo špatné, aby přihlouplá a cenzurovaná media začala vysílat pravdu. Nejen že na obloze byl létající předmět. Konkrétně jak funguje antigravitační pohon, kdo s letounem letěl a kterému státu patřil. Nebo jestli byl mimozemský. Kterým mimozemšťanům patřil a z jaké planety. A tak podobně.

To co se vysílá teď, nemá skoro žádnou informační hodnotu a nebo je to záměrná dezinformace.
Prostě normální pravdivé informace. Až se tato informace zveřejní, celý svět se od základu změní. Doufám, že už to bude brzy.


Zdroj: http://ee.dunres.sk/clanky.php?id=5383

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

RUSKO mlží taky

lvicek77,28. 2. 2013 16:18

Rusko sice díky Putinovi směřuje dobrým směrem,ale taky jim záleží na tom,aby se to ututlalo.Takové výhrůžky,že to udělají oni jsou nesmysl,udělali by to už dávno a ztratili by veškerý vliv,který mají z obchodování se zemním plynem.Celý finanční systém jim musí brutálně zkolabovat,aby přešli na čisté technologie.