Jdi na obsah Jdi na menu
 


AREA 51 je nyní oficiálně uznána: jsou tam mimozemské lodě?

31. 10. 2013

area-1-.jpg

CIA poprvé připustila, že Area 51 existuje, a to oficiálním uznáním v dokumentu uvolněném díky zákonu o svobodě informací. Hlavní média (v USA- pozn. překl.) se přiznání CIA, že Area 51 je skutečná, široce věnovala. Dokument CIA byl uvolněn Jefferymu Richelsonovi, vysoce postavenému spolupracovníkovi Národního bezpečnostního archívu George-washingtonské univerzity, který si vyžádal další informace o historii špionážního letounu U-2. V dokumentu CIA uznává, že Area 51 byla vybrána díky rovné, pískovité a suché ploše Groom Lake, vhodné pro testování tajných špionážních letounů.

To, co dokument CIA nezmiňuje, bylo, že je v blízkosti další vyschlé jezero Papoose Lake, které je vzdáleno pouhých 19 km. Podle informátorů je toto lokalita dokonce ještě utajovanějšího střediska, nazývaného S-4, kde se zkoušely různé druhy letounů diskovitého tvaru a provozovalo se reverzní inženýrství. Je to středisko, o kterém se zmiňoval Bob Lazar v roce 1989, který tam krátce pracoval a všechno prozradil Georgovi Knappovi v sérii lasvegaských televizních rozhovorů na stanici KLAS. Dále je S-4 místem, kde naleznete mimozemskou loď a dokonce živé mimozemšťany, tedy podle Lazara a dalších informátorů.

Podle dokumentu uvolněného CIA: „Ústřední zpravodajská služba /CIA/ a Vrchní úřad pro průzkum: U-2 a Programy Oxcart“, (The Central Intelligence Agency and Overhead Reconnaissance: The U-2 and Oxcart Programs), byla Area 51 objevena 12. dubna 1955 během přeletu a přistání v Groom Lake, ležícího blízko nevadského atomového testovacího střediska. Autoři dokumentu, Gregory Pedlow a Donald Welzenbach, napsali, že stavbu tajných středisek na Area 51 neschválil nikdo menší než prezident USA: “Prezident Eisenhower také schválil dodatečný pás pustiny, známé svým označením na mapě jako Area 51 - u nevadského testovacího střediska.”

Podle Richelsona oficiální uznání AREA 51:… ukončilo úřední tajemství o faktech Area 51. Otevírá možnost, že budoucí zprávy o ní a o dalších vzdušných projektech budou méně upravovány a budou plně vysvětlovány ve smyslu jejich přítomnosti v Area 51.

To, co Richelson nezmiňuje spolu s autory dokumentu CIA, je další základna blízko Papoose Lake. Tam byl vzat informátor Bob Lazar, jak tvrdí, poté co odletěl na Area 51 z Las Vegas letem JANET flight – leteckou kyvadlovou dopravou pro dělníky z Area 51. Lazar tvrdí, že osobně viděl až devět různých typů létajících disků, některé z nich byly mimozemského původu. Lazar pracoval na pohonném systému a byl placen z oficiálně neexistující větve amerického námořnictva, nazvané DNI – Námořní zpravodajská služba. Lazar se nakonec rozhodl jít na veřejnost a stal se informátorem. Jeho rozhovor s Georgem Knappem na KLAS-TV se stalo světově známé a vložilo Area 51 na mapu pro vyšetřovatele UFO.

Nedávno, v květnu 2013, penzionovaný agent CIA, vystupující pod pseudonymem ‘Kewper’ poskytl video-výpověď před šesti penzionovanými členy Kongresu USA o incidentu, týkajícím se prezidenta Eisenhowera, jenž požadoval informace a přístup do střediska S-4 v roce 1958. Zdá se, že asi tak během tří let od doby postavení Area 51 i připojeného střediska S-4, se manažeři S-4 rozhodli zadržet informace o tom, co se tam děje, pod pokličkou. Eisenhower měl vyhrožovat tím, že vtrhne do S-4 s US First Army, pokud se manažeři nerozhodnou sdělit mu utajované informace. Podle agenta CIA středisko S-4 hangárovalo jistý počet mimozemských plavidel a ubytovávalo zadržené a živé mimozemšťany, jednoho z nich osobně viděl. Jeho šéf ze CIA spolu s ostatními agenty dokonce měli přímý rozhovor s živým mimozemšťanem. V roce 1997 jistý informátor, užívající pseudonym Victor, uvolnil video se živým mimozemšťanem, který je podrobován výslechu na S-4.

Oficiální uznání CIA, že Area 51 existuje, je vítaný pokrok při uvolňování informací CIA o tajných leteckých projektech poblíž Groom Lake. Avšak svědectví Lazara, Kewpera a ostatních naznačuje, že Area 51 není to, kde se odehrává většina utajených projektů. Area 51 je výhodné krytí pro dokonce ještě utajenější vyspělé letecké programy, prováděné na S-4 - blízko Papoose Lake. CIA řekla pouze polovinu pravdy, že na Area 51 nenajdete žádné mimozemské technologie ani mimozemské bytosti. Ty jsou podle Lazara a ostatních na blízkém středisku S-4 vedle Papoose Lake, tam, kde můžete nalézt mimozemskou loď a její piloty.

Michael E. Salla, Ph.D. - 16. srpna 2013

Zdroj:  http://www.examiner.com/article/area-51-is-now-official-where-are-the-alien-spaceships?CID=examiner_alerts_article

Překlad: Karel Rašín

Více zde:
http://www.exopolitika.cz/news/area-51-je-nyni-oficialne-uznana-jsou-tam-mimozemske-lode-/

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář