Jdi na obsah Jdi na menu
 


Podzemní základny, tunely a obří díry

22. 3. 2013

Pozůstatky dávných civilizací, práce spodních vod, uměle vytvořené?

ObrazekMožná jste někteří zaregistrovali informaci o přibývajícím počtu výskytu vzniku obrovských děr napříč celým světem.

Poslední z nich se objevily v Guatemale a Číně, jejich hloubka byla několik stovek metrů a bohužel bylo zabito několik lidí, kteří se v blízkosti propadu vyskytovalo. 

Závěry zkoumání nebyly jednoznačně uzavřeny a spekuluje se o práci spodní vody, která místo dlouhodobě podemílala, až se samo "neuneslo". Nikdo však nedokázal vysvětlit tu neuvěřitelnou hloubku, kruhovou přesnost, ani kam se obrovské množství objemu vody a materiálu samotného podělo...  

Ti, kteří se zabývají fungováním tajných (black) operací, nepřekvapí informace o budování podzemních měst či naprosto přesných tunelů, dokonce napříč celými kontinenty. Tisíce kilometrů dokonale do hladka opracovaných stěn, umožňuje technologie N/TBM popsaná v závěru článku. Obrazek

Po celém světě existují stovky utajených vojenských či dokonce veřejnosti již známých základen a podzemních vchodů do uměle zbudovaných tunelů či labyrintů.

Jen ve Spojených státech je těchto podzemních základen napočítátno kolem 140.  Jedná se přitom buď o maticová města či přímé tunely, které probíhají pod pevninou i oceány.

 

ObrazekInformační zdroje uvádějí (Dr.B.Deagle), že jsou mezi sebou propojeny magneticky nadnášeným „rychlovlakem“ – některé z nich jsou navíc vakuovány – takže dosažená rychlost se proto pohybuje mezi 2-3 Machy

(pozn. autora: rychlost 2,4 Mach odpovídá 2.560 km/h)

Polohy budovaných tunelů i základen schopných pojmout co do počtu i menší město, jsou nejčastěji voleny v místech malé seismické aktivity a malého pohybu tektonických desek, jejich odolnost vůči katastrofám se proto odhaduje nenarušena až do zemětřesení síly 14.

Obvyklá hloubka těchto základen bývá kolem 1,5 kilometrů pod povrchem a hlouběji, přičemž zbudovaná města mají rozlohu i několik kilometrů čtverečních.

Nejvíce diskutovaná je základna Dulce v Novém Mexiku, kde se v největších hloubkách kolem 3 km provádějí izolované testy křížení lidských a mimozemských DNA. V takové hloubce a při takových činnostech, musí být skutečně "horko". Více info o utajovaných operacích zde: www.jinestranky.cz/clanky/doporuceni_-vzdelavani_-vyzvy/obama-jako-obchodni-reditel

ObrazekNabízí se zde logická souvislost s Mexickým Area 51 a prvním dokumentovaným pádem UFO - Roswell.

Existují očití svědci, kteří se osobně těchto prací opakovaně účastnili a tajné tunely pomáhali budovat (P.Schneider, J.Fialla)

  

  

Nejznámější polohy podzemních základen jsou například tyto:

ObrazekCheyenne mountain Colorado, Little Skull Mountain - Nevada, Staffordshire – U.K., Dulce Nové Mexico, 29 Palms Marine corps base – Jižní California, Mount Blackmore - Montana, Green mountain – Alabama, Death Valley Man - California, Kennesaw Mountain - Georgia, Nahanni Valley - Canada, New York City – Manhattan Midtown,  Warrenton Training Centre - U.K., Northrop Facility - California, Mount Shasta - Kalifornie, Brown Mountain – North Carolina, Newfoundland -Quebec, Maltézské jeskyně, Lockheed installation – California, Cavern of death – Zapoteca, dále nalezneme základny v Anglii, Norsku, Švédsku, Izraeli, Francii, Rusku, Saudské Arabii.

 

Určitě považuji za důležité zmínit Norskou podzemní základnu Svalbard, kde se již po několik let děje zajímavá činnost - zkuste si tipnout. Shromažďují se zde veškeré možné kultury a druhy semen jednotlivých rostlin, které kdy na zemi rostly. Jedná se především o zemědělské plodiny, zároveň o obvyklé rostliny, odolné různýmm povětrnostním vlivům. 

 Obrazek

   

Nezbývá, než se logicky zeptat: PROČ se to děje a proč o tom nikdo nevíme?

Opět se totiž nabízí přímá paralela s koncem světa a Noemovou Archou, kam bylo umístěno vše potřebné k přežití před obrovskou potopou. Nikdo nedělá nic bez důvodu a pokud se toto děje, musí to mít racionální důvod. Více se můžeme dozvědět například zde: www.jinestranky.cz/clanky/2012---proroctvi

  

Tunely byly aktivněji budovány od čtyřicátých let minulého století, zejménaObrazek z válečných důvodů a rostoucích sil zbraní hromadného ničení.

Jako největší hráče proto ve věci jejich výstavby logicky nacházíme: Pentagon, DNA – Defence Nuclear Agency, DOE – Department of Energy, FEMA – Federal Emmergency Management Agency, NSA – National Security Agency.  

Roku 1985 vydala US Army Corps oficiální informaci „Literature Survey of underground Construction Methods“, která demonstruje technické možnosti výstavby jako v podstatě neomezené a tunely jsou zbudovatelné doslova kdekoliv, pouze je vše otázkou investic – jako obvykle (neskutečně vysoký rozpočet, dále zisky z černých a drogových operací a z operací s bílým masem). Více zde: www.jinestranky.cz/clanky/2012---rok-transformace/svoboda-jako-dan-Sytemu-za-luxus

  

Způsob ukrývání základen je velice prostý. Pod úpatím hory, ve které je zbudován tajný komplex tunelů je přistavena nenápadná farmářská usedlost, která zakrývá vchod do podzemí Obrazeks rozměrem šířky pro několik tahačů. Systém chodeb samotný v sobě pojme až tisíce osob.

Ve Švédsku to bylo například kolem roku 1960 na 3.000 osob a vůbec bychom to zvenčí neřekli.

Tunelovací zařízení samotné – Tunnel Boring Machine – TBM může být pro zvýšení výkonu navíc opatřené nukleárním pohonem - NTBM.

Cena jednoho takového zařízení se pohybuje přibližně kolem 15 mil USD. Pro lepší demonstraci uvádím, že jediný razící stroj byl schopen v devadesátých letech během jednoho dne, vytvořit tunel napříč pevnou skálou v délce přes 12 kilometrů. Obrazek

Zařízení funguje na principu rozkladu částic hmoty silným laserovým paprskem na nanočástice, které jsou následně pod tlakem zařízení v tekutém stavu usměrňovány kolem boků zařízení a vytváří posunem vpřed dokonale hladkou plochu zhutnělých částic - proto bez jakéhokoliv odpadu, který by bylo nutno vyvážet. (pozn. jako když vsuneme žhavý hřebík do ledu, resp. jako zhutnělé železo) 

 Obrazek

 

Pro zajímavost uvedu ještě informaci, že během prací na tunelových systémech se konkrétně ve státech narazilo na prastarý uměle zbudovaný tunelový systém Obrazekdávných civilizací před námi, jehož stáří se odhaduje na téměř 500 tisíc let.

Pokud jsme se tedy sami již dostali do styku s populární, ovšem celkem utopickou teorií, že Země byla stvořena Bohem před pouhými 6.000 lety a že jsme tehdy „jezdili“ na dinosaurech, budeme nejspíše nuceni své myšlenky přehodnotit... 

 

 

Mnoho štěstí Aridan

 

Autor: Aridan

Zdroj: http://www.jinestranky.cz/clanky/puvod-a-historie-cloveka/podzemni-zakladny_-tunely-a-obri-diry.html

Související článek http://www.jinestranky.cz/clanky/doporuceni--vzdelavani--vyzvy/zmeny-na-matce-zemi-a-nase-pokusy-v-cernu.html

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář